06:30 (P A T K P Š S)
11:40 (P A T K P Š S)
07:00 (P A T K P Š S)
10:35 (P A T K P)
11:40 (P A T K P Š S)
17:00 (P A T K P Š S)
06:35 (P A T K P)
15:20 (P A T K P)
08:10 (A)
14:00 (A)
06:15 (P A T K P)
15:00 (P A T K P)
17:10 (P A T K P)
Anykščiai-Rubikiai per Burbiškį
07:10 (P A T K P)
15:15 (P A T K P)
07:10 (P A T K P Š S)
10:20 (P A T K P Š S)
08:55 (P A T K P Š S)
13:30 (P A T K P Š S)
17:10 (P A T K P Š S)
07:20 (T)
Anykščiai-Raguva per Troškūnus
13:30 (T)
07:35 (Š)
06:20 (P A T K P)
07:20 (P A T K P)
15:35 (P A T K P)
06:40 (P A T K P S)
10:20 (P A T K P S)
15:30 (P A T K P S)
17:40 (P A T K P S)
06:10 (P A T K P)
07:50 (P A T K P)
12:40 (P A T K P)
13:05 (P A T K P)
07:45 (T)
14:50 (T)
Anykščiai-Aknystos per Debeikius
07:20 (S)
11:00 (S)
09:30 (P A T K P Š)
12:30 (P A T K P Š)
14:45 (P A T K P Š)
16:15 (P A T K P Š)
08:55 (T)
13:30 (T)
Anykščiai-Staškūniškis per Kurklius
15:15 (P A T K P)
Anykščiai-Staškūniškis per Kurklių II kaimą, Kurklius
06:25 (P A T K P)
07:30 (P A T K P)
15:00 (P A T K P)
07:20 (P A K P)
13:30 (P A K P)
13:40 (P A K P)
06:30 (P A T K P)
09:15 (P A T K P)
14:00 (P A T K P)
15:10 (P A T K P)
17:10 (P A T K P)
06:30 (P A T K P Š)
11:40 (P A T K P Š)
17:10 (P A T K P Š)
06:30 (P A T K P)
13:50 (P A T K P)
16:00 (P A T K P)
07:50 (K)
12:40 (K)
Anykščiai-Raguvėlė per Troškūnus
05:50 (P A T K P)
07:50 (P A T K P)
Anykščiai-Raguvėlė per Troškūnus, Surdegį
14:20 (P A T K P)
Anykščiai-Raguvėlė per Troškūnus, Vidugirius, Surdegį
14:20 (P)
Anykščiai-Raguvėlė per Troškūnus, Vidugirius
05:50 (P)
07:50 (P)
08:45 (T)
10:20 (T)
14:00 (T)
14:55 (T)
16:55 (T)
08:25 (S)
10:20 (S)
Anykščių m. autobusų stotis-Anykščių ligoninė
07:50 (P A T K P)
08:04 (P A T K P)
09:10 (P A T K P)
09:20 (P A T K P)
09:34 (P A T K P)
10:40 (P A T K P)
10:50 (P A T K P)
11:04 (P A T K P)
12:10 (P A T K P)
12:24 (P A T K P)
13:30 (P A T K P)
13:40 (P A T K P)
13:54 (P A T K P)
15:00 (P A T K P)
Anykščių m. autobusų stotis-Anykščių naujosios kapinės
07:50 (P A T K P)
08:04 (P A T K P)
09:10 (P A T K P)
09:20 (P A T K P)
09:34 (P A T K P)
10:40 (P A T K P)
10:50 (P A T K P)
11:04 (P A T K P)
12:10 (P A T K P)
12:24 (P A T K P)
13:30 (P A T K P)
13:40 (P A T K P)
13:54 (P A T K P)
15:00 (P A T K P)
Anykščiai-Vaitkūnai per Aulelius, Svėdasus
06:00 (K)
10:00 (K)
12:05 (K)
06:20 (P A T K P)
07:45 (P A T K P)
11:20 (P A T K P)
14:50 (P A T K P)
17:10 (P A T K P)
10:15 (P A T K P Š S)
14:15 (P A T K P Š S)
18:45 (P A T K P Š S)
17:25 (P A T K P Š S)
21:30 (P A T K P Š S)
09:10 (P A T K P Š S)
14:10 (P A T K P Š S)
18:25 (P A T K P Š S)
10:35 (P A T K P Š S)
15:45 (P A T K P Š S)
13:45 (P A T K P Š S)
17:10 (P A T K P Š S)
Anykščių m. autobusų stotis-Anykščių ligoninė-Kapinės
09:20 (P A T K P Š S)
09:34 (P A T K P Š S)
10:40 (P A T K P Š S)
10:50 (P A T K P Š S)
11:04 (P A T K P Š S)
12:10 (P A T K P Š S)
12:24 (P A T K P Š S)
13:30 (P A T K P Š S)
13:40 (P A T K P Š S)
13:54 (P A T K P Š S)
15:00 (P A T K P Š S)
15:20 (P A T K P Š S)
15:34 (P A T K P Š S)
16:40 (P A T K P Š S)
16:54 (P A T K P Š S)
18:00 (P A T K P Š S)
17:25 (P A T K P Š S)
16:05 (P A T K P Š S)