Prienų autobusų stotis-Užgirėlis
07:45 (T P)
Medžionys-Prienų autobusų stotis
08:19 (P T K)
Sundakai-Prienų autobusų stotis
13:48 (T P)
Prienų autobusų stotis-Stakliškės
11:40 (P T K)
14:40 (P T K)
Stakliškės-Prienų autobusų stotis
07:20 (A K)