12:20 - Klaipėdos autobusų stotis
12:35 - Jakai
12:43 - Dauparai
12:55 - Gargždų autobusų stotis
13:03 - Vėžaičiai
14:15 - Klaipėdos autobusų stotis
14:25 - Jakai
14:33 - Dauparai
14:45 - Gargždų autobusų stotis
14:51 - Vėžaičiai
05:40 - Klaipėdos autobusų stotis
05:43 - Mokyklos st.
06:00 - Gargždų autobusų stotis
06:05 - Vėžaičiai
08:25 - Klaipėdos autobusų stotis
08:38 - Jakai
08:43 - Dauparai
08:55 - Gargždų autobusų stotis
09:02 - Vėžaičiai
16:45 - Klaipėdos autobusų stotis
16:58 - Jakai
17:03 - Dauparai
17:15 - Gargždų autobusų stotis
17:22 - Vėžaičiai