09:55 - Šilutės autobusų stotis
10:08 - Juknaičiai
10:20 - Usėnai
10:27 - Stoniškiai
10:30 - Rukai
10:40 - Pagėgiai
10:45 - Mikytai
10:52 - Lumpėnai
11:00 - Vilkyškiai
11:09 - Žukų kryžkelė
11:20 - Viešvilė
11:33 - Smalininkai
11:50 - Jurbarko autobusų stotis
11:53 - Kiduliai
11:59 - Žygėnai
12:04 - Valenčiūnai
12:25 - Šakiai
12:37 - Lukšiai
12:42 - Liepalotai
12:53 - Lekėčiai
12:56 - Lekėčių miestelis
13:09 - Zapyškis
13:20 - Akademijos miestelis
13:27 - Vytauto Didžiojo tiltas
13:45 - Kauno autobusų stotis
15:20 - Šilutės autobusų stotis
15:33 - Juknaičiai
15:45 - Usėnai
15:52 - Stoniškiai
15:55 - Rukai
16:05 - Pagėgiai
16:10 - Mikytai
16:17 - Lumpėnai
16:25 - Vilkyškiai
16:34 - Žukų kryžkelė
16:45 - Viešvilė
16:58 - Smalininkai
17:15 - Jurbarko autobusų stotis
17:23 - Rotuliai
17:29 - Skirsnemunė
17:34 - Vytėnai
17:40 - Kybartai
17:42 - Raudonė
17:47 - Graužėnai
17:51 - Veliuona
17:58 - Seredžius
18:08 - Vilkija
18:15 - Batniava
18:26 - Raudondvaris
18:38 - Kauno pilis
18:45 - Kauno autobusų stotis
14:20 - Šilutės autobusų stotis
14:30 - Juknaičiai
14:42 - Usėnai
14:49 - Stoniškiai
15:01 - Pagėgiai
15:04 - Mikytai
15:09 - Lumpėnai
15:16 - Vilkyškiai
15:23 - Žukų kryžkelė
15:33 - Viešvilė
15:45 - Smalininkai
16:00 - Jurbarko autobusų stotis
16:05 - Rotuliai
16:10 - Skirsnemunė
16:15 - Vytėnai
16:20 - Kybartai
16:22 - Raudonė
16:27 - Graužėnai
16:30 - Veliuona
16:37 - Seredžius
16:47 - Vilkija
17:05 - Raudondvaris
17:29 - Kauno pilis
17:45 - Kauno autobusų stotis
02:15 - Šilutės autobusų stotis
02:22 - Juknaičiai
02:28 - Žemaitkiemis I
02:30 - Usėnai
02:34 - Stoniškiai
02:45 - Pagėgiai
02:48 - Mikytai
02:53 - Lumpėnai
03:00 - Vilkyškiai
03:08 - Žukų kryžkelė
03:18 - Viešvilė
03:30 - Smalininkai
03:45 - Jurbarko autobusų stotis
03:50 - Rotuliai
03:55 - Skirsnemunė
03:59 - Vytėnai
04:03 - Kybartai
04:05 - Raudonė
04:10 - Graužėnai
04:13 - Veliuona
04:18 - Seredžius
04:28 - Vilkija
04:35 - Batniava
04:45 - Raudondvaris
05:09 - Kauno pilis
05:30 - Kauno autobusų stotis
04:30 - Šilutės autobusų stotis
04:40 - Juknaičiai
04:47 - Žemaitkiemis I
04:49 - Usėnai
04:54 - Stoniškiai
05:05 - Pagėgiai
05:08 - Mikytai
05:13 - Lumpėnai
05:20 - Vilkyškiai
05:28 - Žukų kryžkelė
05:38 - Viešvilė
05:50 - Smalininkai
06:05 - Jurbarko autobusų stotis
06:10 - Rotuliai
06:15 - Skirsnemunė
06:19 - Vytėnai
06:23 - Kybartai
06:25 - Raudonė
06:30 - Graužėnai
06:33 - Veliuona
06:38 - Seredžius
06:48 - Vilkija
06:55 - Batniava
07:05 - Raudondvaris
07:29 - Kauno pilis
07:50 - Kauno autobusų stotis
11:00 - Šilutės autobusų stotis
11:07 - Juknaičiai
11:13 - Žemaitkiemis I
11:15 - Usėnai
11:19 - Stoniškiai
11:30 - Pagėgiai
11:33 - Mikytai
11:38 - Lumpėnai
11:45 - Vilkyškiai
11:53 - Žukų kryžkelė
12:03 - Viešvilė
12:15 - Smalininkai
12:30 - Jurbarko autobusų stotis
12:35 - Rotuliai
12:40 - Skirsnemunė
12:44 - Vytėnai
12:48 - Kybartai
12:50 - Raudonė
12:55 - Graužėnai
12:58 - Veliuona
13:03 - Seredžius
13:13 - Vilkija
13:20 - Batniava
13:30 - Raudondvaris
13:54 - Kauno pilis
14:15 - Kauno autobusų stotis