09:00 Vilniaus autobusų stotis,
09:13 J. Baltrušaičiio,
09:50 Krikštėnai,
10:10 Ukmergės autobusų stotis,
10:20 Gaiveniai,
10:22 Šalnos,
10:24 Taujėnai,
10:35 Šilai,
10:53 ŠILAGALYS,
10:58 Autobusų parkas,
11:10 Panevėžio autobusų stotis,
11:14 Smėlynės g.,
11:26 Gegužinė,
11:32 Sereikoniai,
11:37 Pumpėnai,
11:43 Kalnas,
11:48 Talačkoniai,
12:00 Pasvalio autobusų stotis,
12:05 Papyvesiai,
12:09 Ąžuolpamūšė,
12:12 Raubonys,
12:15 Dagilynė,
12:18 Kraštai,
12:23 Juodeišiai,
12:26 Kirdonys,
12:30 Pabiržė,
12:37 Kęstučio,
12:39 Centras,
12:40 Biržų autobusų stotis,
12:50 Vilniaus autobusų stotis,
13:05 J. Baltrušaičiio,
13:42 Krikštėnai,
14:00 Ukmergės autobusų stotis,
14:25 Šilai,
14:52 Autobusų parkas,
15:05 Panevėžio autobusų stotis,
15:10 Smėlynės g.,
15:26 Pumpėnai,
15:32 Kalnas,
15:37 Talačkoniai,
15:50 Pasvalio autobusų stotis,
16:03 Kraštai,
16:09 Kirdonys,
16:12 Pabiržė,
16:18 Kęstučio,
16:19 Centras,
16:20 Biržų autobusų stotis,
17:00 Vilniaus autobusų stotis,
17:15 J. Baltrušaičiio,
17:52 Krikštėnai,
18:10 Ukmergės autobusų stotis,
18:35 Šilai,
19:02 Autobusų parkas,
19:15 Panevėžio autobusų stotis,
19:20 Smėlynės g.,
19:36 Pumpėnai,
19:40 Kalnas,
19:44 Talačkoniai,
19:51 Pasvalio autobusų stotis,
20:04 Kraštai,
20:09 Kirdonys,
20:12 Pabiržė,
20:18 Kęstučio,
20:19 Centras,
20:20 Biržų autobusų stotis,
06:10 Vilniaus autobusų stotis,
06:24 J. Baltrušaičiio,
07:32 Šilai,
07:53 Autobusų parkas,
08:05 Panevėžio autobusų stotis,
08:08 Smėlynės g.,
08:25 Pumpėnai,
08:40 Pasvalio autobusų stotis,
08:51 Kraštai,
08:57 Kirdonys,
09:00 Pabiržė,
09:07 Kęstučio,
09:09 Centras,
09:10 Biržų autobusų stotis,
13:55 Vilniaus autobusų stotis,
14:09 J. Baltrušaičiio,
15:38 Autobusų parkas,
15:50 Panevėžio autobusų stotis,
15:53 Smėlynės g.,
16:12 Pumpėnai,
16:30 Pasvalio autobusų stotis,
16:41 Kraštai,
16:47 Kirdonys,
16:50 Pabiržė,
16:57 Kęstučio,
16:59 Centras,
17:00 Biržų autobusų stotis,
08:50 Vilniaus autobusų stotis,
09:06 Ateities,
09:09 Molėtų plentas,
09:27 Radžiuliai,
09:29 Naujasodžia,
09:32 Žemaitėliai,
09:36 Visalaukė,
09:38 Pociūnai,
09:40 Pivoriūnai,
09:42 Rudokai,
09:44 Smailiai,
09:48 Bijutiškis,
09:50 Žiediškė,
09:53 Bebrusai,
09:55 Jaurai,
10:05 Molėtų autobusų stotis,
10:20 Suginčiai,
10:28 Bulinskiai,
10:33 Narkūnai,
10:55 Utenos autobusų stotis,
10:59 Naujasodis,
11:06 Vyžuonų sankr.,
11:19 Svėdasai,
11:33 Jurkštai,
12:00 Kupiškio autobusų stotis,
12:13 Gyvakarai,
12:17 Salamiestis,
12:27 Ramongaliai,
12:31 Vabalninkas,
12:37 Mieliūnai,
12:48 Kratiškiai I,
13:03 Kęstučio,
13:04 Centras,
13:05 Biržų autobusų stotis,
15:00 Vilniaus autobusų stotis,
15:15 Ateities,
15:18 Molėtų plentas,
15:34 Radžiuliai,
15:39 Žemaitėliai,
15:44 Visalaukė,
15:48 Pociūnai,
15:52 Rudokai,
15:55 Smailiai,
16:00 Bijutiškis,
16:02 Žiediškė,
16:07 Bebrusai,
16:20 Molėtų autobusų stotis,
16:35 Suginčiai,
17:00 Utenos autobusų stotis,
17:04 Naujasodis,
17:12 Vyžuonų sankr.,
17:26 Svėdasai,
17:34 Aluotos,
17:44 Jurkštai,
17:55 Šepeta,
18:07 Kupiškio autobusų stotis,
18:21 Gyvakarai,
18:25 Salamiestis,
18:35 Ramongaliai,
18:38 Vabalninkas,
18:44 Mieliūnai,
18:55 Kratiškiai I,
19:08 Kęstučio,
19:09 Centras,
19:10 Biržų autobusų stotis,
07:05 Vilniaus autobusų stotis,
07:21 J. Baltrušaičiio,
08:00 Širvintų autobusų stotis,
08:07 Spadviliškis,
08:12 Krikštėnai,
08:16 Jačionys,
08:19 Alionys,
08:35 Ukmergės autobusų stotis,
08:41 Rečionys,
08:42 Kurėnai,
08:44 Skabeikiai,
08:46 Paąžuoliai,
08:50 Taujėnai,
08:52 Šiukšištėliai,
08:54 Kraupėnai,
08:56 Baleliai,
08:59 Menturiai,
09:03 Levaniškis,
09:09 Raguva,
09:26 Miežiškiai,
09:34 Velžio kelias,
09:45 Panevėžio autobusų stotis,
09:49 Smėlynės g.,
10:06 Pumpėnai,
10:25 Pasvalio autobusų stotis,
10:32 Ąžuolpamūšė,
10:34 Raubonys,
10:38 Kraštai,
10:44 Kirdonys,
10:47 Pabiržė,
10:53 Kęstučio,
10:54 Centras,
10:55 Biržų autobusų stotis,