13:40 Šiaulių autobusų stotis,
13:50 Prekybos centras,
13:55 Aukštelkė,
13:59 Bubiai,
14:04 Alksnyniškė,
14:08 Bijotė,
14:10 Kunigiškė,
14:14 Šilo Pavėžupis,
14:16 Suvartuva,
14:18 Kryžbarkas,
14:20 Mateikiai,
14:22 Pasūkis į Kelmę,
14:35 Kelmės autobusų stotis,
14:42 Maneikiai,
14:46 Maironiai,
14:51 Pavydai,
14:58 Tytuvėnai,
15:04 Roglaičiai,
15:10 Šiluva,
15:16 Aukštadvaris,
15:21 Žaiginys,
15:28 Siručiai,
15:32 Skirmantiškė,
15:38 Berteškiai,
15:42 Betygala,
15:45 Liktėnai,
15:47 Požėčiai,
15:51 Pagojis,
15:58 Ariogala,
16:00 MSV,
16:02 Gėluva,
16:05 Jučiai,
16:07 Lesčiai,
16:08 Lesčiukai,
16:17 Cinkiškiai,
16:22 Babtai,
16:36 Devintas fortas,
16:40 Šilainių poliklinika,
16:47 Kauno pilis,
16:55 Kauno autobusų stotis,
07:55 Šiaulių autobusų stotis,
08:01 Geležinkelio stotis,
08:05 Radviliškio g.,
08:18 Vaižganto g.,
08:25 Radviliškio autobusų stotis,
08:42 Šeduva,
08:46 Žilioniai,
08:56 Baisogala,
09:04 Skėmiai,
09:09 Gudžiūnai,
09:17 Mantviliškis,
09:24 Akademija,
09:30 Dotnuva,
09:39 Centras,
09:50 Kėdainių autobusų stotis,
10:00 Josvainiai,
10:12 Cinkiškiai,
10:17 Babtai,
10:31 Devintas fortas,
10:36 Šilainių poliklinika,
10:42 Kauno pilis,
10:50 Kauno autobusų stotis,
12:05 Šiaulių autobusų stotis,
12:11 Geležinkelio stotis,
12:15 Radviliškio g.,
12:28 Vaižganto g.,
12:35 Radviliškio autobusų stotis,
12:52 Šeduva,
12:56 Žilioniai,
13:06 Baisogala,
13:10 Girvalakiai,
13:14 Skėmiai,
13:16 Skamaičiai,
13:19 Gudžiūnai,
13:27 Mantviliškis,
13:34 Akademija,
13:40 Dotnuva,
13:49 Centras,
14:00 Kėdainių autobusų stotis,
14:10 Josvainiai,
14:22 Cinkiškiai,
14:27 Babtai,
14:41 Devintas fortas,
14:46 Šilainių poliklinika,
14:52 Kauno pilis,
15:00 Kauno autobusų stotis,
18:35 Šiaulių autobusų stotis,
19:05 Radviliškio autobusų stotis,
19:20 Šeduva,
19:34 Baisogala,
19:56 Akademija,
20:02 Dotnuva,
20:20 Kėdainių autobusų stotis,
21:10 Kauno autobusų stotis,
09:20 Šiaulių autobusų stotis,
09:22 Geležinkelio stotis,
09:28 Radviliškio g.,
10:47 Centras,
10:55 Kėdainių autobusų stotis,
11:38 Šilainių poliklinika,
11:44 Kauno pilis,
11:50 Kauno autobusų stotis,
05:45 Šiaulių autobusų stotis,
05:47 Geležinkelio stotis,
05:54 Radviliškio g.,
06:07 Vaižganto g.,
06:11 Radviliškio autobusų stotis,
07:53 Šilainių poliklinika,
07:59 Kauno pilis,
08:05 Kauno autobusų stotis,