Kaunas-Lazdijai
08:27 (P A T K P Š S)
12:27 (P A T K P Š S)
17:07 (P A T K P Š S)
Kaunas-Druskininkai
15:39 (P A T K P Š S)
16:44 (P A T K P Š S)
Kaunas-Kapčiamiestis
14:12 (P A T K P Š)
Prienų autobusų stotis-Žiūronių kryžk.
06:15 (P T K)
14:14 (P T K)
Kaunas-Varėna
12:46 (P K P)
11:52 (P K P)
16:17 (P K P)