10:40 Biržų autobusų stotis,
10:43 Autobusų parkas,
10:46 Lyglaukiai,
10:49 Stačkūnai,
10:50 Naftotiekis,
10:53 Parovėja_2,
10:58 Medeikiai,
11:02 Olšinė,
11:05 Latveliai,
11:08 Kraniškis,
11:11 Skultiškis,
11:13 Lapakrita,
11:16 Bliūdžiai,
11:20 Nemunėlio Radviliškis,
11:26 Muoriškiai,
11:30 Tabokinė I,
11:34 Tabokinė II,
11:40 Pučiakalnė,