08:00 Biržų autobusų stotis,
08:02 Autobusų parkas,
08:05 Lyglaukiai,
08:07 Stačkūnai,
08:08 Naftotiekis,
08:11 Parovėja_2,
08:13 Parovėja II,
08:16 Vinkšniniai,
08:23 Buginiai II,
08:26 Posūkis į Gajūnus,
08:32 Gajūnai,
08:39 Latvygala,
08:43 Skrėbiškiai,
08:50 Papilys,
09:05 Beržinė,
09:25 Biržų autobusų stotis,
14:00 Biržų autobusų stotis,
14:02 Autobusų parkas,
14:05 Lyglaukiai,
14:07 Stačkūnai,
14:08 Naftotiekis,
14:11 Parovėja_2,
14:13 Parovėja II,
14:16 Vinkšniniai,
14:23 Buginiai II,
14:26 Posūkis į Gajūnus,
14:32 Gajūnai,
14:39 Latvygala,
14:43 Skrėbiškiai,
14:50 Papilys,
15:05 Beržinė,
15:25 Biržų autobusų stotis,