15:00 - Gargždų autobusų stotis
15:16 - Mokyklos
15:30 - Klaipėdos autobusų stotis
15:55 - Palangos autobusų stotis
19:40 - Gargždų autobusų stotis
19:47 - Dauparai
19:54 - Jakai
20:01 - Mokyklos
20:10 - Klaipėdos autobusų stotis
20:16 - Miesto ligoninė
20:35 - Palangos autobusų stotis