14:20 Kaišiadorių autobusų stotis,
14:21 Prekybos centras,
14:22 Teismo rūmai,
14:24 Centras,
14:29 Kiemeliai,
14:30 STASIŪNAI,
17:20 Kaišiadorių autobusų stotis,
17:21 Prekybos centras,
17:22 Teismo rūmai,
17:23 Centras,
17:27 Kiemeliai,
17:28 STASIŪNAI,