Kryptis Kaunas-Visaginas

P·A·T·K·P·Š·S

07:00 Kauno autobusų stotis,

07:11 Kalniečių poliklinika,

07:23 Kauno oro uostas,

07:41 Centras,

07:55 Jonavos autobusų stotis,

08:04 Markutiškiai,

08:12 Pageležiai,

08:21 Dainavos kryžkelė,

08:28 Senas paštas,

08:30 Basanavičiaus,

08:45 Ukmergės autobusų stotis,

08:52 Vidiškiai,

08:54 Šventupė,

08:58 Radiškis,

09:05 Staškūniškis,

09:08 Moliakalnis,

09:11 Kurklių I kaimas,

09:20 Biržinė,

09:25 Diktarai,

09:29 Leliūnai,

09:33 Antalgė,

09:50 Utenos autobusų stotis,

09:54 Turgus,

10:01 Vaikutėnai,

10:03 Jataučiai,

10:05 Radeikiai,

10:10 Daugailiai,

10:18 Baibiai,

10:25 Degučiai,

10:50 Zarasų autobusų stotis,

11:01 Lupenka,

11:05 Rutiniškis,

11:15 Visaginas,

P·A·T·K·P·Š·S

13:00 Kauno autobusų stotis,

13:11 Kalniečių poliklinika,

13:23 Kauno oro uostas,

13:41 Centras,

13:50 Jonavos autobusų stotis,

13:59 Markutiškiai,

14:07 Pageležiai,

14:15 Dainavos kryžkelė,

14:22 Senas paštas,

14:24 Basanavičiaus,

14:35 Ukmergės autobusų stotis,

14:42 Vidiškiai,

14:44 Šventupė,

14:48 Radiškis,

14:55 Staškūniškis,

14:58 Moliakalnis,

15:01 Kurklių I kaimas,

15:10 Biržinė,

15:15 Diktarai,

15:19 Leliūnai,

15:23 Antalgė,

15:40 Utenos autobusų stotis,

15:44 Turgus,

15:51 Vaikutėnai,

15:53 Jataučiai,

15:55 Radeikiai,

16:00 Daugailiai,

16:08 Baibiai,

16:15 Degučiai,

16:40 Zarasų autobusų stotis,

16:51 Lupenka,

16:55 Rutiniškis,

17:05 Visaginas,