04:50 Mažeikių autobusų stotis,
05:03 Viekšnių paviljonas,
05:13 Venta,
05:21 Papilė,
05:50 Darbininkų,
05:51 Turgus,
06:00 Šiaulių autobusų stotis,
06:02 Geležinkelio stotis,
06:07 Radviliškio g.,
06:23 Vaižganto g.,
06:35 Radviliškio autobusų stotis,
08:45 J. Baltrušaičio,
08:50 Gedimino prospektas,
08:53 Žemaitės,
09:00 Vilniaus autobusų stotis,
17:15 Mažeikių autobusų stotis,
17:32 Viekšnių paviljonas,
17:42 Venta,
17:50 Papilė,
18:12 Kuršėnų autobusų stotis,
18:36 Turgus,
18:50 Šiaulių autobusų stotis,
18:52 Geležinkelio stotis,
18:59 Radviliškio g.,
19:13 Vaižganto g.,
19:20 Radviliškio autobusų stotis,
19:34 Šeduva,
20:11 F. Vaitkaus,
20:20 Panevėžio autobusų stotis,
20:23 Autobusų parkas,
21:15 Ukmergės autobusų stotis,
22:05 J. Baltrušaičio,
22:10 Gedimino prospektas,
22:13 Žemaitės,
22:20 Vilniaus autobusų stotis,
12:45 Mažeikių autobusų stotis,
13:02 Viekšnių paviljonas,
13:12 Venta,
13:20 Papilė,
13:56 Turgus,
14:10 Šiaulių autobusų stotis,
14:12 Geležinkelio stotis,
14:19 Radviliškio g.,
14:33 Vaižganto g.,
14:40 Radviliškio autobusų stotis,
15:29 F. Vaitkaus,
15:38 Panevėžio autobusų stotis,
15:41 Autobusų parkas,
17:15 J. Baltrušaičio,
17:20 Gedimino prospektas,
17:23 Žemaitės,
17:30 Vilniaus autobusų stotis,