06:50 Molėtų autobusų stotis,
06:52 Šeštokiškės,
06:54 Antaniškis,
06:59 Juočiai,
07:03 Kašelinė,
07:05 Mindūnai-2,
07:08 Mindūnai-1,
07:11 Čiulai,
07:14 Stirniai,
07:18 Vidugiris,
13:15 Molėtų autobusų stotis,
13:17 Šeštokiškės,
13:19 Antaniškis,
13:24 Juočiai,
13:28 Kašelinė,
13:30 Mindūnai-2,
13:33 Mindūnai-1,
13:36 Čiulai,
13:39 Stirniai,
13:43 Vidugiris,