07:35 Molėtų autobusų stotis,
07:37 Ligoninė,
07:40 Palukštinė,
07:43 Pagrabaščiai,
07:46 Videniškiai,
07:51 Duobužiai,
07:52 Pikčiūnai,
07:54 Petrauskai,
07:58 Pašiaudinė,
08:01 Želva,
08:25 Molėtų autobusų stotis,
08:27 Ligoninė,
08:29 Palukštinė,
08:33 Pagrabaščiai,
08:38 Videniškiai,
08:41 Duobužiai,
08:42 Pikčiūnai,
08:44 Petrauskai,
08:48 Pašiaudinė,
08:51 Želva,
12:40 Želva,
12:44 Pašiaudinė,
12:45 Petrauskai,
12:47 Pikčiūnai,
12:48 Duobužiai,
12:54 Videniškiai,
12:57 Pagrabaščiai,
13:00 Palukštinė,
13:04 Ligoninė,
13:06 Molėtų autobusų stotis,