06:30 Naujosios Akmenės autobusų stotis,
06:38 Alkiškiai,
06:43 Dabikinė,
06:48 Akmenė,
06:58 Venta,
07:13 Viekšnių paviljonas,
07:40 Mažeikių autobusų stotis,
09:40 Palangos autobusų stotis,