16:30 Truskaveco autobusų stotis,
18:00 Lvovo autobusų stotis,
18:35 Lvovo geležinkelio stotis,
06:05 Balstogės autobusų stotis,
08:00 Suvalkų autobusų stotis,
08:30 Kalvarijos pasienio punktas,
09:10 Marijampolės autobusų stotis,
10:10 Kauno autobusų stotis,
11:45 Vilniaus autobusų stotis,
13:35 Panevėžio autobusų stotis,
14:30 Saločių PKP,
15:45 Rygos autobusų stotis,